Collinwood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Клуб Love the Party D100
Предимно слънчево
Faye †

Melaney ▲
Клуб Love the Party 6593647j
Latest topics
» The hotel at the end of town..
Клуб Love the Party Icon_minitimeПет Мар 21, 2014 5:38 pm by Dayn✜

» Grifit Mansion
Клуб Love the Party Icon_minitimeВто Сеп 24, 2013 10:24 am by .Lorencia Drevox.

» Вашите форумчета
Клуб Love the Party Icon_minitimeПон Сеп 23, 2013 3:43 pm by .Melaney Isaac ▲

» Тъмните улици
Клуб Love the Party Icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 9:17 pm by Andrea McCallister

» хей хей :)
Клуб Love the Party Icon_minitimeСъб Сеп 21, 2013 7:27 pm by Eve.

» Dayn✜ - Out from Space
Клуб Love the Party Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 9:31 pm by .Melaney Isaac ▲

» Другарче за РП
Клуб Love the Party Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 4:07 pm by .amira

» Ник Грифит
Клуб Love the Party Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 2:00 pm by .Melaney Isaac ▲

» Lorencia Drevox
Клуб Love the Party Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 11:20 am by .Melaney Isaac ▲

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Чет Сеп 12, 2013 1:56 pm

Клуб Love the Party

2 posters

Go down

Клуб Love the Party Empty Клуб Love the Party

Писане by .Melaney Isaac ▲ Чет Сеп 12, 2013 12:00 pm

Клуб Love the Party Photo_verybig_3925
.Melaney Isaac ▲
.Melaney Isaac ▲
Админ
Админ

Лик : Lyndsy Foneca
Сили : Приемане на чужд лик
Половинка : I’ve been waiting all night for you to tell me what you want Tell me, tell me that you need me - Александър Ротенберг <3<3

Върнете се в началото Go down

Клуб Love the Party Empty Re: Клуб Love the Party

Писане by Danika Съб Сеп 14, 2013 9:42 am

Клуб Love the Party 1_zps093c9052Клуб Love the Party Club3_zps8fb1bbb7Клуб Love the Party 2_zps5c5b638f
Ноща е още млада..
Ах, купон вечерта само тепърва започна , а вече хората се трупат  на опашка за да влезнат вътре и да се забавляват. Даника разбира се не обича опашките, затова пък обича да изпреварва всички , и с със своя чар винаги успява да влезне там където иска. А точно тук иска да влезне тя, о да и бог няма да може да я спре.С ловки движения на лисица тя успя да се промъкне пред всички и даже  да влезне в клуба без да показва лична карта " Да бе лична карта ако види че сам над 100 сигурно ще поиска да ме сложи за изложение в музея".Днес беше  леко казано натъпкано, много хора, но сред тях се долавяха и най различни миризми. " Я виж ти ?! не само аз искам да се забавлявам днес? Ще се наложи май да внимавам, Луцифер ме предупреди.."
"  Като се качиш горе ,внимавай не само беззащитни червеи се разхождат"
Много от събратята и също я предупредиха , някои от тях дори разказваха истории как са се измъкнали на косъм. Сега тези истории се разказват в ада на малките, като приказки за лягане също както тук Бугимен е лошият така там ловците  са. Ако погледнеш ада от друга гледна точка не е толкова ужасен , стига ти да не си съгрешилия наистина , о тогава наказанията са много гадни. Да Жегата на моменти е непоносима , но вече дотолкова се е  развил ада , че е цял мегаполис  , барове, къщи и жилища всичко което може да се сетиш, даже  всеки си има дадена работа. Но правилата са тежки сбъркаш ли , айде на въжето. Затова Даника реши да пробва нещо друго , да се върне на горния свят. Точно в момента който го реши всички в един глас и викнаха внимавай. "Хах  ,все едно съм малко дете, не съм чак толкова слаба .., но тези миризми ще ме побъркат трябва да разбера на кой са, всичките...." Музиката ехтеше разнасяха се питиета наляво надясно, и тя реши че като за начало може да седне на бара да огледа обстановката. Кой знае и да се запознае със сладкия барман...
Danika
Danika
Демон
Демон

Лик : Kate Beckinsale
Сили : dream walking; shadowing ; shape shifting.

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите