Collinwood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

The hotel at the end of  town.. D100
Предимно слънчево
Faye †

Melaney ▲
The hotel at the end of  town.. 6593647j
Latest topics
» The hotel at the end of town..
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeПет Мар 21, 2014 5:38 pm by Dayn✜

» Grifit Mansion
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeВто Сеп 24, 2013 10:24 am by .Lorencia Drevox.

» Вашите форумчета
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeПон Сеп 23, 2013 3:43 pm by .Melaney Isaac ▲

» Тъмните улици
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 9:17 pm by Andrea McCallister

» хей хей :)
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeСъб Сеп 21, 2013 7:27 pm by Eve.

» Dayn✜ - Out from Space
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 9:31 pm by .Melaney Isaac ▲

» Другарче за РП
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 4:07 pm by .amira

» Ник Грифит
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 2:00 pm by .Melaney Isaac ▲

» Lorencia Drevox
The hotel at the end of  town.. Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 11:20 am by .Melaney Isaac ▲

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Чет Сеп 12, 2013 1:56 pm

The hotel at the end of town..

2 posters

Go down

The hotel at the end of  town.. Empty The hotel at the end of town..

Писане by Danika Пет Сеп 13, 2013 4:46 pm

The hotel at the end of  town.. 1_zps093c9052    The hotel at the end of  town.. Hous4e_zpse878b3e4    The hotel at the end of  town.. 2_zps5c5b638f
Хотел :

The hotel at the end of  town.. Riverdale-real-estate_zps3f1531a0The hotel at the end of  town.. 32_zpsa12ebf20
Danika
Danika
Демон
Демон

Лик : Kate Beckinsale
Сили : dream walking; shadowing ; shape shifting.

Върнете се в началото Go down

The hotel at the end of  town.. Empty Re: The hotel at the end of town..

Писане by Danika Нед Сеп 15, 2013 8:46 am

The hotel at the end of  town.. 1_zps093c9052The hotel at the end of  town.. Hous4e_zpse878b3e4The hotel at the end of  town.. 2_zps5c5b638f


Отворени врати



Най - сетне. Промърморих.Отворих свой собствен Хотел.Е по скоро прилича на къща , но е една голяма и хубава къща.След излизането ми от Ада ,Луцифер и колегите ми ме упътиха какво да правя, или по точно как да обирам някой, и да го убия без много занимавки. Казаха ми "Винаги скривай тялото , ако може го запали." Добре че не се стигна до там. Преди 100 години се качих отгоре, и  не бях  лошо изненадана.Разбира се веднага си направих няколко обиколки из умовете на хората за да разбера какво е това умивалник, но вече всичко научих. В пътя си на учение  се и позабавлявах, ах още не съм  забравила  няколко флирта и още ...спомням си Ричард  , хубава млада плячка. Жалко че беше ловец.
-Хахаха " i will still fuck him ".
Как проработих и се сдобих с тази къща за хотел. Лесно , съблазнявах. Да малко клише и изтъркано но не искам да живея на улицата. Бях тук там но не само за първото, когато мъжа забележи, че не е само куха лейка седи до него ти неусетно вече си му дясната ръка в бизнеса. Намерих къщата на разпродажба, беше очукана и на път да падне,  напомни ми на старото ми минало и как всичко толкова бързо и неусетно рухна. А и сякаш тя ме викаше.Затова я и купих,  ремонтирах , обзаведох така  както аз исках. Местото беше прекрасно , от задната страна на хотела беше гора а от пред улица която малко по надолу водеше до спирка на рейс за към града.Не че той беше редовен само да предупредя.Последното нещо което искам да направя е басейн, о да ако може с много хубави мъже като декорация.Стаите са винаги различни но няма да ви казвам коя каква е , това ще е изненада да всеки посетител, решил да си почине от града или да наеме стая за дълго.
Отидох и отворих предната врата. До нея сложих една изискана бяла табела * Свободни Стай * обърнах се с гръб към улицата и погледнах моето "малко имение".
- Сега вече вратите са отворени.
Danika
Danika
Демон
Демон

Лик : Kate Beckinsale
Сили : dream walking; shadowing ; shape shifting.

Върнете се в началото Go down

The hotel at the end of  town.. Empty Re: The hotel at the end of town..

Писане by Dayn✜ Съб Сеп 21, 2013 11:49 am

Валеше, и въпреки това луната намираше своя път измежду облаците и осветяваше малка пътечка.Тя се виеше покрай изпопадалите листа и шишарки на боровете. Беше прекрасна и незабравима гледка. Тук- там се чуваше скръцване или пукване на клонките, дали е било катерица или някое диво животно, ноща не ми позволяваше да видя. Приземих кораба навътре в най - тъмната и трудно проходима част на гората. Последвах пътя, и като в приказките за малките деца се озовах пред голяма бяла къща. За жалост вече не съм малко момче от доста време и за мен това не беше като страшната къща на вещиците , за мен беше най- сетне обежище от дъжда. Багажът който взех беше лек, а и с багаж ще е по-лесно да спечеля доверие на хората тук.
"Вход, вход къде е входа? " - мърморех си, докато не се блъснах в предната табела. -Мамка му, кой е сложил тази проклета табела на средата на нищо.
Чу се звънче и отваряне на врата, и това беше първи път когато я видях, и много се молех да не е последния. Джинси, в сива блуза с голямо деколте, макар и скромното и облекло, от нея лъхаше сексапил и увереност. Нямах търпение да разбера коя е, или поне така си мислех докато тя не проговори...
Dayn✜
Dayn✜

Лик : Colton Haynes

Върнете се в началото Go down

The hotel at the end of  town.. Empty Re: The hotel at the end of town..

Писане by Danika Пет Мар 21, 2014 5:16 pm

-Какъв ти е проблема ?  Допреди малко я  сложих и винаги ще се намери някой глупак да я бутне! - Вдигнах счупената на две табела. - Това май не носи на късмет?
Подхвърляйки небрежно око на непознатия мъж Даника, не искаше да си признае, но той беше наистина красив, като извън тази планета.Имаше нещо странно и мистериозно. Дрехите който носеше бяха скромни, дънки , бяла тениска която сякаш беше малка за него, защото той я опъваше с масивните си ръце. " Изглежда някой обича да тренира, и това не съм аз."
- Ако си дошъл да отседнеш или да наемеш стая , не е проблем просто да влезеш и да звъннеш на звънчето на    рецепцията.Да ми счупиш табелата обаче и да си тръгнеш без да я платиш дори не си го и помисляй.- Усмихнах се вежливо-ако усмивката ми се съдеше като вежлива.
Той продължаваше да седи на земята и да гледа опулено като стресната сърна застанала на пътя.
-Е, име имаш ли си поне ? И стая ли търсиш или само ще ми платиш за счупената табела, решавай по бързо защото ми е хладно и вали. - Скръстих ръце в очакване. " Като се замислиш , много е сладък като сърна "
Danika
Danika
Демон
Демон

Лик : Kate Beckinsale
Сили : dream walking; shadowing ; shape shifting.

Върнете се в началото Go down

The hotel at the end of  town.. Empty Re: The hotel at the end of town..

Писане by Dayn✜ Пет Мар 21, 2014 5:38 pm

"Какво каза тя? А да име"
-Името ми е Дайн Хилл Вер Актейр Портикел Бо Тилркерик Торспок. Съжалявам за табелата, не я видях и се блъснах в нея, търсех входа към крепоста. - "колко е малка и крехка, ако й стисна ръката сигурно ще я счупя".

- Гаийн Хулл .... я пак, моето име а Даника Форт и това мили мой не е крепост а къща хотел. Откъде идваш от средните векове?- Втроснато отговори тя, и подхвърли двете половини от табелата в кофата.- Хайде да влезнем ок ?Незнам за теб и дали толкова ти е удобно да седиш на земята но на мен ми е хладно найстина и се прибирам вътре, следвай ме или си стой тук на дъжда.- Обърна се и с грациозна крачка влезна през белите врати на така наречената къща-хотел.
"Гаийн Хулл....добре спокойно просто е много дълго и не всеки може да го каже.Ще й покажа на нея, никакво уважение дори и към непознати." В момента когато тя се обърна, тесните джинси не скриваха нищо на въображението. "Мамка му." Изправих се от земята и видях че целия съм в кал и изглежда на едно място съм закачил и бялата тениска."Мамка му две ,сега и примка имам.Е поне ми се отвори късмета и намерих място където да преспя? А кой знае може и да не спя тази вечер сам. Само да намеря начин да я накарам да спре да говори." - последвах нетолкова вежливата,но ужасно привлекателна Даника през вратата, крайчеца на устните ми се повдигнаха-" да,имам перфектното оръжие"
Dayn✜
Dayn✜

Лик : Colton Haynes

Върнете се в началото Go down

The hotel at the end of  town.. Empty Re: The hotel at the end of town..

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите