Collinwood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Горската люлка D100
Предимно слънчево
Faye †

Melaney ▲
Горската люлка 6593647j
Latest topics
» The hotel at the end of town..
Горската люлка Icon_minitimeПет Мар 21, 2014 5:38 pm by Dayn✜

» Grifit Mansion
Горската люлка Icon_minitimeВто Сеп 24, 2013 10:24 am by .Lorencia Drevox.

» Вашите форумчета
Горската люлка Icon_minitimeПон Сеп 23, 2013 3:43 pm by .Melaney Isaac ▲

» Тъмните улици
Горската люлка Icon_minitimeНед Сеп 22, 2013 9:17 pm by Andrea McCallister

» хей хей :)
Горската люлка Icon_minitimeСъб Сеп 21, 2013 7:27 pm by Eve.

» Dayn✜ - Out from Space
Горската люлка Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 9:31 pm by .Melaney Isaac ▲

» Другарче за РП
Горската люлка Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 4:07 pm by .amira

» Ник Грифит
Горската люлка Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 2:00 pm by .Melaney Isaac ▲

» Lorencia Drevox
Горската люлка Icon_minitimeПет Сеп 20, 2013 11:20 am by .Melaney Isaac ▲

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 24, на Чет Сеп 12, 2013 1:56 pm

Горската люлка

3 posters

Go down

Горската люлка Empty Горската люлка

Писане by .Melaney Isaac ▲ Чет Сеп 12, 2013 11:47 am

Горската люлка Tumblr_lozw6nsc4x1qkyibeo1_500_large
.Melaney Isaac ▲
.Melaney Isaac ▲
Админ
Админ

Лик : Lyndsy Foneca
Сили : Приемане на чужд лик
Половинка : I’ve been waiting all night for you to tell me what you want Tell me, tell me that you need me - Александър Ротенберг <3<3

Върнете се в началото Go down

Горската люлка Empty Re: Горската люлка

Писане by Eve. Чет Сеп 12, 2013 8:17 pm

Вярвате ли в ангели?
Ийв вярваше. Имаше един особено светъл спомен, която я убеждаваше в това, макар тя да не бе убедена, че вярва. И все пак сама бе нарекла така човек, който съвсем не бе задължен да спре на улицата в онази влажен октомврийски следобед. Може би вярваше в него повече, отколкото в реално съществуващи ангели, макар отскоро да бе посветила времето си на тяхното разучаване. Изглеждаше странна в очите на хората и това я караше да се чувства ужасно. Спря да се слива с тълпата и това като че усложни положението. В крайна сметка спря да излиза. Спря да бъде сред хората. Спря, защото не искаше да чува лошите коментари и подигравките. Същите онези, които също съпътстваха спомена за тази вяра. Бе убедена, че все някога бе вярвала в съществуването на тези крилати същества, появяващи се по-скоро като светъл мираж, отколкото като образи. Също толкова убедена, колко бе убедена, че все някога е посещавала църквата всяка неделя и е изпитвала някакво удовлетворение. Имаше една неясна връзка, която я крепеше към тази сграда, макар от наистина отдавна да не бе прекрачвала нейните праг.
Полюшваше се едва, а босите ѝ крака докосваха върховете на изсъхващата трева. Краят на лятото неминуемо носеше усещането за масова пагубност и чувството за празнота и смърт бе тройно по-засилено у нея отпреди. Искаше да изкрещи срещу небето, да заяви на всички, че е мъртва от наистина отдавна, да разкаже какво я е накарало да умре и какъв живот е имала преди това, за да обоснове избора си. Вместо това мълчеше. Събираше всичко вътре в себе си и рано или късно знаеше, че ще полудее до известна степен. Ничия психика не бе пригодена към толкова много напрежение, но щеше да се държи, докато бе възможност. Няколко сухи листа прошумиляха под нечии стъпки и с периферното си зрение червенокосата забеляза сянка. В момент на разсеяност книгата се изплъзна между пръстите ѝ и тупна.
- Да, да.. Елате, посмейте се. Лудата Ийв пак чете за ангелите и вярва, че един ден ще бъде приета в небесното царство! – извика по посока на сянката с доза самоирония и гняв, убедена, че отново бяха някои хлапета.
Eve.
Eve.
Дух
Дух

Лик : Holland Roden

Върнете се в началото Go down

Горската люлка Empty Re: Горската люлка

Писане by Faye † Чет Сеп 12, 2013 8:43 pm

Топлото лято беше вече към края си и есента все по-напористо настъпваше. Влагата се усещаше във въздуха, тук таме по дърветата се забелязваха жълтеникави листа. Кестените бяха узрели и бяха вече започнали да падат. За повечето хора, това време беше депресиращо. Всеки се беше заровил под завивките вкъщи с чаша кафе и хубава книга, а по-мързеливите гледаха телевизия. Но какво можех да правя аз в къщи. Не гледах телевизия, не ме интересуваше какво се случва по света, а и не бях чак такъв почитател на четенето. Колкото до кафето и завивките, след някоя бувна нощ може би, но когато си сам от доста време не беше особенно забавно. Беше ми носталгично, че летните купони и пиянски истории вече бяха минало и трябваше да чакам до другата година, за да се повторят, но все трябваше да има какво да се прави и есента.
Защо не една разходка. Някъде, където нямаше хора. И въпреки, че исках да остана малко сама, нещо дълбоко в мен се надяваше да срещна някой, с който да си разменя две думи поне.
Крачех бавно по пътеката през гората, когато чух шум. Обърнах се рязко по посока на звука. Беше книга. Лежеше разтворена на земята. А до нея стоеше червенокосо момиче. Трябваха ми няколко секунди да осмисля какво точно ми каза, защото мислите ми бяха заети, а и още бях леко сънена. Явно бях пропуснала да отбележа, че книги се четяха не само на дивана, ами и на люлка в гората.
- Задължително ли е да се смея? Защото не схващам точно кое му е смешното на тази шега. - отвърнах на непознатата с равен тон, като леко повдигнах дясната си вежда в знак на учудване.
Faye †
Faye †
Админ
Админ

Лик : Mila Kunis
Сили : Контрол над природните стихии, Създаване на илюзия за болка

Върнете се в началото Go down

Горската люлка Empty Re: Горската люлка

Писане by Eve. Пет Сеп 13, 2013 6:12 pm

Глупачка...
Самотата несъмнено вървеше ръка за ръка с лудостта. Въпреки че кой ли нормален човек в двадесет и първи век разтваряше книга с високо духовно значение? Нямаше съмнение, че е луда и доказателство за това едва ли беше онзи тънък глас, който просъска изключително отчетливо трисричната дума. Тя прокънтя в главата ѝ и за секунда доказа на Ийв, че момичето вътре в нея съвсем не грешеше. ‘Не стреляйте по неясна цел.’ Телевизорът в последно време ужасно често повтаряше тази фраза като някакъв вид реклама за ловния сезон. По-скоро указание за ловците, макар че ако смяташ да практикуваш това хоби, вероятно всички тези подробности ти бяха ясни. Не си даваше много време за размишления над човешката глупост. Тя бе твърде обширна тема, с която можеше да запълни времето си, но все още не бе достатъчно отчаяна, че да го прави. Обаче за пръв път от наистина дълго време се почувства адски човешки. Глупаво човешко същество, казало неподходящите думи в неподходящ момент и пред неподходящ човек.
Тъмнокосото момиче нямаше нищо общо с онази сган, сред която се сливаше обикновено червенокосата. Може би приличаше на част от момичетата, но имаше финес и грация, за които можеха да ѝ завидят.
- Не е шега. Би било пълна истина, ако си мислеше, че ме познаваш като някои хора, но след като за теб съм напълно непозната, би могла да забравиш думите ми и сама да си изградиш първо впечатление. – заговори след още секунда мълчание и в края на второто изречение наклони леко глава, като че първоначалните оглед бе привършен и сега се вглеждаше в детайлите. Имаше този навик. Оглеждаше хората като че не бяха дишащи същества, а експонати в научен музей. Понякога присвиваше очи като в случая, когато откриеше нещо, което самата тя не притежава, но адски много харесва. Този път не бе нищо от външността, защото бе свикнала да харесва своята. Харесваше онази живинка, която тлееше вътре в тялото на непознатата, макар съвсем да не бе като тази на хората. И все пак тя бе по-жива, отколкото Ийв някога би била отново.
Eve.
Eve.
Дух
Дух

Лик : Holland Roden

Върнете се в началото Go down

Горската люлка Empty Re: Горската люлка

Писане by Faye † Пет Сеп 13, 2013 7:42 pm

Първото впечатление беше наистина много важно, особенно когато повечето от хората, които срещаш ти ставаха храна и така и не се почвчваха отново. Имах навика да отблъсквам сама другите от себе си, не само че не ги допусках да ме опознаят ами и не си позовлявах аз да се поинтересувам от тях. Не можех да си го позволя.
Огледах непознатата от глава до пети за секунди, но сякаш вече четях разтворена книга, като онази която беше паднала преди малко на земята. Беше младо момиче, красиво на вид, а и също така доста мило, но не беше нужно да притежаваш специфични сили, за да видиш болката на червенокоската. Естествено, нямаше как да знам какво я е причинило, но по налудничевото й държание и изморените отегчени очи, разбирах че е нещастна и нещо я тревожи. Но, не можеш просто така да се цопнеш от нищото на някой и да го питаш за всичките му травми, най-малкото не беше особенно любезно. А и не мисля, че трябваше да разпитвам още преди официалното запознанство, та аз дори не знаех името й.
Облегнах се на най-близкото дърво и скръстих ръце, беше ми нещо като навик, а и ежедневието ми напоследък беше доста отегчително.
- Да, предполагам бих могла да ги забравя. Но тогава ще станеш като скучните момичета в този град, безлична. - отвърнах на момичето като завъртях очи наоколо.
- Между другото аз съм Фей!
Faye †
Faye †
Админ
Админ

Лик : Mila Kunis
Сили : Контрол над природните стихии, Създаване на илюзия за болка

Върнете се в началото Go down

Горската люлка Empty Re: Горската люлка

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите